Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Uysal Anahtar

1999 yılından günümüze siz değerli müşterilerimize hizmet veren firmamız, kurulduğu günden bu yana ilkelerinden taviz vermeden yoluna emin adımlarla devam etmektedir.Yetkili servisi olduğumuz Kale Kilit, Multlock, Yale Kilit, Dortek ve Desi markalarının ürünlerini kapınıza garantili olarak monte ediyoruz. Firmamızda Alkoç panik bar, Demka panik bar,Briton panik bar, Cisa panik bar, Erkal panik bar, Yuma kilit, Bks, Daf Kilit, Dorma Kaba, GU, Hafele, Gege, İto, Geze, Securemme ve Dierre ürünlerini satın alabilir ve aynı gün montaj yaptırabilirsiniz. Firmamızda yapılan her işlem tarafımızca kayıt altına alınıp,gerektiği durumlarda teknik destek imkanı sağlanmaktadır. Yapılan işlemler garantili olup, müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.Mutlu müşterilerimiz arasında yer almak için bize ulaşabilirsiniz.

Çözüm Ortağınız

Panik bar kilit sistemleri, Master anahtar sistemleri, anahtar ve kilit sistemleri, elektronik geçiş çözümleri,online kilit satış hizmetleri, çelik kapı montaj hizmetleri, acil çıkış kapısı kilit çözümleri, yangın kapısı montaj hizmetleri, kablolu-kablosuz alarm sistemleri, patentli anahtar kopyalama hizmetleri, elektronik kabin kilitleri ve birçok ürünle çözüm ortağınız olabiliriz.

Nasıl Çalışıyoruz

Firmamız; iletişime geçildikten sonra keşif gereken durumlarda, Türkiye’nin her bölgesine ücretsiz ekip göndererek yerinde keşif yapıldıktan sonra profesyonel teklifinizi alabilirsiniz.
Firmamızdan ürün almak isterseniz whatsApp ya da mail yoluyla iletişime geçip, ürünü İstanbul içi elden diğer illere kargo ile gönderim yapabiliriz.

Ödeme Şartlarımız

Firmamız kurumsal firmalarla uzun yıllardır çalıştığı için, firmalarda ödeme sistemlerinin nasıl işlediğini bilmektedir.Firmanızın ödeme şartlarına göre ödeme planı sunulmaktadır.

Sorun değil çözüm üretmek için buradayız.Lütfen günün her saati çekinmeden bize ulaşın.Unutmayın 7/24 hizmet veren ekibimiz size bir telefon kadar yakın.

Bize Ulaştıgınızda

Bir ürün ya da bir teklif için firmamıza mail ya da telefon ile ulaştığınızda firmamız en kısa süre içinde olumlu ya da olumsuz mutlaka geri dönüş yapacaktır.

Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, gelişen teknolojik ürünleri tecrübeli ustaları ile distribütör ve firma garantili olarak size ulaştırır.