trende
03.01.2020
3.308
Yangın Kapısı

Günümüzde bina inşaatlarına başlanmadan önce her proje için belirli unsurların tamamlanmış ve çizimi yapılmış olması gerekmektedir. Yangın merdivenleri de artık her yapı için gerekli olarak eklenmesi şart koşulmaktadır. Yangın merdivenleri yapımı sırasında malzemelerin bu sisteme yönelik özel malzemeler kullanılması gerekmektedir. Yangın kapısı da aynı şekilde özel bir malzemeden üretilmesi gerekmektedir. Güvenlik alanı olarak belirtilen yangın merdivenlerinde yangın kapısı için seçilecek malzeme ve yangın kapısı kullanılışı oldukça önemlidir.

Ürün Çeşitleri
  • Çift kanat yangın kapısı
  • Tek kanat yangın kapısı
  • Dıştan kilitli kollu yangın kapısı
  • Özel ölçü yangın kapısı
Ürün Görselleri

Yapı içerisinde olası bir yangın esnasında herkes gerekli çıkış olan yangın merdivenlerine yönelmektedir. Bu noktada yangın kapısının özellikleri doğru bir şekilde olmalıdır. Bir yangın kapısı olası bir ısıya ve yangın alevine karşı dayanıklı ve korunaklı bir yapıda olmalıdır. Yangın kapısı kapalıyken dahi içeride yer alan ısı, duman ya da alev gibi etmenleri engellemesi gerekmektedir. Bu sayede yangının ilerlemesini hava akışını keserek engelleyebilir. Isıya karşı en üst noktalara kadar dayanıklı olan çelik malzemelerden üretilen yangın kapısı ürünleri ile olası bir yangın durumunda, kişiler yangın kapısı ile uğraşmak zorunda kalmamalıdır.

Teklif almak için bize ulaşabilirsiniz
İSTANBUL İÇİ MONTAJ İMKANI

uzman ekibimiz ile garantili hizmet sunuyoruz

Yangın kapısı üretimlerinde ilk aşamadan son aşamaya kadar ısı dayanıklılık testleri bulunmaktadır. Bu sayede ana malzemeye ek olarak kullanılan malzemelerin ısıyı ne kadar tutabildiği gözlemlenmektedir. Yangın kapısı için gerekli tüm yönerge ve standartların doğrultusunda üretilen kapı sistemleri, en üst güvenlik önlemleri ile donatılmaktadır. Kişilerin olası bir yangın durumunda kendilerini koruması için ilk güvendikleri nokta yangın kapısı olması için en üst düzey ürünleri sizlere ulaştırmaktayız. Kalite ve standartlardan ödün vermeden üretilen tüm ürünlerde ekstra koruma ve güvenlik her zaman odak noktası olmaktadır.

Ürün Sipariş Formu

Error: Contact form not found.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.