trende

Yüzeyden Montajlı Panik Bar

Yüzeyden Montajlı Panik Bar

Yüzeyden montajlı panik bar, tek kanatlı ve çift kanatlı açılan taraf için uygulanan kilit çeşididir. Yangın kapıların da kullanılır, kapının sag ve sol tarafında mekanizma ortasında 85 cm den başlayan ve 120 cm ye kadar üretilen kapınızın ölçüsüne göre spiral ile kesilen panik bar çeşididir. Hemen hemen bütün panik bar markalarının bu üründen üretimi vardır. Firmamızın sattıgı markaları yazının devamında bulabilirsiniz.

Ürün Özellikleri
  • Tek kapılar ve çift kapıların ilk açılan kanatları için
  • Sag ve sol montaj için uygun
  • 85 cm 120 cm arası basma kol çubugu
  • Tse ve yangın belgesi
  • Bazı ürünlerde montaj kılavuzu
  • İş saglıgı ve güvenlik yasasına uygun
Ürün Görselleri

Firmamız da bulunan panik bar kilitlerini ıspartakuledeki işyerimizden gelip alabilir, müsaitlik durumuna göre bizde elden teslim edebiliriz. Şehir dışındaki müşterilerimize kargo veya ambar ile gönderim yapabiliriz. Kapınızın ölçüsüne göre kesip gönderebiliriz yada dilerseniz montaj yapabiliriz. İş güvenligi denetimlerine girecek firmalar için aynı gün acil destek, montaj ekibi çıkartabiliriz.

Ürünle İlgili Merak Edilenler
Yangın kapısı kilidi her kapıya uyarmı ?

Yangın kapısı kilidi tasarım ve kullanım olarak yangına dayanlıklı 120 dakika ısıya dayabilen kapılar için üretilmiştir. Günümüz de birçok kapıya uyarlanan modelleri vardır. Burda dikkat edilecek husus kilitden ziyade İtfaiye ve iş sağlıgı denetimden geçecek kapı ve kilit taktırmanızdır.

Panik bar borusu kesilebilirmi?

Panik bar borusu firmasına göre 85 cm, 100 cm ve 120 cm olarak üretilir. Bu ölçülerin hiçbirisi kapınıza uyumlu degil ise spiral (taş motoru) ile kesilebilir.

Yüzeyden montajlı panik bar taktırmak istiyorsunuz dış taraftan da anahtar ile kilitlemek istiyorsanız bu tip kilitlerde bu mümkündür. Yasa geregi dış taraftan kilitlenen panik bar içerden kilitlenmez ve açılır. Panik bar bu şekilde üretilmiştir. Kapınızda hem yasaya uygun kilit olur hemde güvenlik zaafiyeti olmaz. Birden fazla yangın kapınız var ise bir anahtar ile hepsini açtırabiliriz. (master sistem ) buraya tıklayıp bilgi alabilirsiniz

Panik bar satış ve montaj hizmetleri
7/24 profesyonel ekibimiz ile montaj destegimiz vardır

Yüzeyden montajlı panik bar 3 farklı şekilde kullanılabilir. Sadece iç taraftan kullanım, dış taraftan normal kol ile kullanım ve dış taraftan kilitlenebilir kol ile kullanım. Aşagıdaki iletişim formundan bize yazabilir veya iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Ürün Sipariş Formu

Error: Contact form not found.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.